O nás
Licon - otopná konvektorová tělesa

Společnost LICON HEAT s.r.o.

vyrábí otopná konvektorová tělesa značky Licon. Tradici ve výrobě radiátorů převzala od společnosti Likov Liberec a úspěšně tím navázala na 40 letou tradici ve výrobě konvektorových těles.
 
Dalším významným bodem v historii společnosti  LICON HEAT s.r.o., je integrace do společnosti KORADO, a.s.. Spojení dvou významých firem v oblasti topení,  které se uskutečnilo podpisem smlouvy 30.9.2013, významně pomohlo k rozšíření produktových řad a k ucelené nabídce těles s dodržením a zachováním vysoké úrovně kvality a souvisejících služeb.  Společnost KORADO, a.s. je předním evropský výrobcem ocelových deskových, koupelnových a designových radiátorů. Tato česká společnost působí na trhu již 20 let a své produkty během této doby dodala, do více než 45 zemí celého světa. Více informací vztahující k této akvizici naleznete na  www.korado.cz .  , nebo v sekci aktuality.
 
Začátkem roku 2009 se přestěhovala do nového moderního výrobního závodu v průmyslové zóně Sever v Liberci. V současné době výrobní závod disponuje 2400 m2 výrobní plochy a 1000 m2 skladovací plochy. Nový objekt tak nejen perfektně slouží k výrobě kvalitních, moderních a funkčních radiátorů, ale zároveň firmu důstojně reprezentuje svým moderním vzhledem, vnitřním uspořádáním a dobrou dostupností. Díky tomu máme veškeré potřebné zázemí pro další rozvoj a růst společnosti.

Výroba otopných těles značky Licon probíhá za použití nejmodernějších výrobních technologií. Většina výrobních operací je realizována na CNC strojích.

Povrchová úprava je prováděna práškovými epoxy - polyesterovými laky na ekologicky šetrné lince. Technologická úroveň výroby je prioritou stejně jako kvalita výrobků. V roce 2009 jsme investovali do modernizace strojního parku téměř 10 miliónů Kč.

Nyní se společnost LICON HEAT s.r.o. prezentuje jako konsolidovaná společnost s moderní výrobní technologií a progresivní obchodní politikou podpořenou systémem řízení jakosti ISO 9001:2008.

Radiátory značky Licon jsou prodávány ve více než 25 zemích Evropy a Asie a podíl exportu na celkovém prodeji je nadpoloviční.

Co nabízíme
  • Široký sortiment radiátorů pro vybavení celého objektu od jednoho výrobce
  • Výborná kvalita za rozumnou cenu
  • Inovativní, moderní a neokoukaný vzhled
  • Širokou prodejní síť a tím snadnou dostupnost zboží
  • Prodejní podporu našich vlastních zaměstnanců
Licon Liberec
Licon Liberec
Licon Liberec
LICON HEAT s.r.o.
Svárovská 699
Průmyslová zóna Sever
460 11 Liberec
Česká republika
E-mail: info@licon.cz
Tel.: + 420 485 131 157
Fax: + 420 485 130 331
www.licon.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.